Aaderi Homes

  • Wi-Fi
  • Venkovní bazén
  • Fitcentrum
  • Kyvadlová doprava z letiště
  • Nekuřácké pokoje

Nacházející se 3 km od KidZania, hotel Aaderi Homes Dubaj má plavecký bazén. Nákupní centrum Dubai Mall je 10 minut jízdy od Aaderi Homes.

Mezi další zařízení na místě patří 24-hodinová bezpečnostní služba a barber shop.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Aaderi Homes Dubaj
Perfectly Located 1Br Apartment Near Burj Khalifa!
Cena pouze pro mobilní zařízení

Perfectly Located 1Br Apartment Near Burj Khalifa!

7.0
Dobrý 2 recenze
815 m od ubytování
Unique Seven Apartments
Cena pouze pro mobilní zařízení

Unique Seven Apartments

1.6 km od ubytování
Damac Royale Damac Towers
Cena pouze pro mobilní zařízení

Damac Royale Damac Towers

1.8 km od ubytování
USD 273 USD 246
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Dubai Creek SPB
    13 km

    Vlaková nádraží

    Business Bay
    4,6 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Kyvadlová doprava

    • Kyvadlová doprava z letiště

    Aktivity

    • Fitcentrum

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Kancelář správce
    • 24hodinová bezpečnost
    • Holičství
    • Údržba a úklid pokojů
    • Obchodní služby

    Možnosti stravování

    • Pikniková zóna/ piknikové stoly

    Pro děti

    • Hlídání dětí/ Péče o děti
    • Dětský bazén
    • Dětská herna

    Rekreace

    • Venkovní bazén
    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Terasa

    Obecná zařízení

    • Nekuřácké pokoje
    • Výtah
    • Krb
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 12:00 do 23:59
    Odhlášení: do 12:00
    Často kladené otázky
    • Které letiště se nachází v blízkosti Aaderi Homes hotel?
      Nejbližší letiště k Aaderi Homes hotel je Dubai Creek SPB (5 km) a dojedete na něj za 25 minut.
    • Nabízí Aaderi Homes hotel letištní transfer?
      Ano, v Aaderi Homes hotel můžete požádat o kyvadlovou dopravu z letiště, což vás během 25 minut dopraví na Dubai Creek SPB.
    • 🔤
      Jakými jazyky mluví zaměstnanci Aaderi Homes hotel?
      Personál Aaderi Homes hotel mluví také Čínština, Arabština, Angličtina a Hindština.
    • Má Aaderi Homes hotel bazén?
      Ano, Aaderi Homes hotel má plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Dubai Creek SPB
    13 km

    Vlaková nádraží

    Business Bay
    4,6 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Aaderi Homes Dubaj

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít